Oferta

Oznakowania na statki morskie

W naszej szerokiej ofercie znaków na statki morskie znajdą Państwo znaki ochrony przeciwpożarowej, znaki ochrony życia, znaki nakazu, instrukcje, oznaczenia poziomów i pokładów, systemy dolnego oświetlenia (LLL). Produkty TDC są zgodne z rezolucjami, konwencjami IMO, a także normami ISO w sprawie znaków bezpieczeństwa na statki. Ponadto posiadają międzynarodowy certyfikat uznania typu wyrobu.

Znaki są zgodne z normami:

  • ISO 17631 „Statki i technologia morska – okrętowe plany ochrony przeciwpożarowej, urządzenia do ratowania życia i środki ewakuacji”,
  • ISO 15370 „Statki i technologia morska - system dolnego oświetlenia (LLL) na statkach pasażerskich”,
  • ISO 24409-2 „Statki i technologia morska – projekt, lokalizacja i wykorzystanie pokładowych znaków bezpieczeństwa, znaki związane z bezpieczeństwem i oznakowania bezpieczeństwa”.
  • Nasze znaki bezpieczeństwa są także zgodne z konwencją / rezolucjami: Konwencja SOLAS 74 paragraf III/9.2.3;
  • IMO rezolucje: A.654 (16), A.760 (18), A.952 (23).MSC.82 (70).

Powyższe produkty oferowane są w unikalnym i estetycznym SYSTEMIE TD®, mającym wysoką odporność na czynniki zewnętrzne. (więcej)

Indeksy według standardów ISSA IMPA

Aby ułatwić Państwu odnalezienie oraz identyfikację konkretnych produktów, wprowadziliśmy dodatkowo numerację katalogów ISSA oraz IMPA. Udogodnienie to - w połączeniu z wyszukiwarką indeksów znajdującą się na naszej stroniewww.tdc.pl - pomoże zaoszczędzić cenny czas i z pewnością usprawni Państwu pracę. Zapraszamy do skorzystania i sprawdzenia funkcjonalności naszych indeksów.

Aby wyjść naprzeciw Państwa potrzebom, wprowadziliśmy możliwość zamówienia własnego wzoru znaku według preferencji klienta. (więcej)

W uzupełnieniu oznakowania dróg ewakuacyjnych oferujemy system oświetlenia dolnego na statki morskie (LLL). (więcej)

Pełna specyfikacja techniczna produktów wraz z kompletną ofertą dostępna jest w naszym sklepie internetowym.

przejdź do sklepu

Zamów newsletter TDC

BĄDŹ NA BIEŻĄCO Z:
Wpisz swój adres e-mail

Administratorem Danych Osobowych jest TDC-TOP DESIGN CHUDZYŃSCY SPÓŁKA JAWNA z siedzibą przy ul. Oliwskiej 166, 80-209 Chwaszczyno (dalej jako „Spółka”). Administrator powołał Inspektora Ochrony Danych, z którym można się skontaktować poprzez e-mail: lub korespondencyjnie: ul. Oliwska 166, 80-209 Chwaszczyno. Dane osobowe będą przetwarzane w celu: przekazywania informacji handlowych przez Spółkę, dotyczących oferty Spółki z w formie elektronicznej lub telefonicznej (w zależności od wyboru) bądź w celu udostępnienia danych osobowych firmie kurierskiej w zakresie: imię i nazwisko, adres, numer telefonu w celu realizacji i dostarczenia zamówienia, na podstawie zgody, o której mowa w art. 6 ust 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej jako RODO). Dane osobowe mogą być ujawnione pracownikom lub współpracownikom Spółki, jak też podmiotom udzielającym wsparcia Spółce na zasadzie zleconych usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia. Każda osoba posiada prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, jak też prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna, iż przetwarzanie jego danych osobowych narusza przepisy RODO. Podanie danych jest dobrowolne.