Oferta

Lampy awaryjne i piktogramy na lampy

Oferujemy wiele rodzajów lamp awaryjnych firmy AWEX. Lampy awaryjne występują w wersji jedno i dwufunkcyjnej. Wersja jednofunkcyjna zapala się w sytuacji zaniku napięcia sieciowego, natomiast wersja dwufunkcyjna zapewnia ciągłe świecenie zarówno podczas prawidłowego zasilania, jak i w wyniku jego zaniku. Obie wersje, jedno i dwufunkcyjna, gwarantują czas świecenia po zaniku zasilania z sieci przez 3 godziny. Lampy awaryjne stosuje się w obiektach użyteczności publicznej do oświetlania i oznaczania dróg ewakuacyjnych.

Oferujemy również możliwość wykonania samych piktogramów na zamontowane już wcześniej lampy awaryjne. Niezbędne jest w takiej sytuacji podanie jedynie wzoru znaku, który ma być umieszczony na lampie, oraz rozmiaru klosza, na którym ów piktogram będzie naklejany. Istnieje możliwość zamówienia własnego wzoru naklejki. W celu uzyskania informacji na ten temat prosimy o kontakt z Biurem Handlowym: tdc@tdc.pl

W formularzu zamówienia, w uwagach, prosimy podać wymiar piktogramu na lampę.

Pełna specyfikacja techniczna produktów wraz z kompletną ofertą dostępna jest w naszym sklepie internetowym.

Lampy
przejdź do sklepu

Zamów newsletter TDC

BĄDŹ NA BIEŻĄCO Z:
Wpisz swój adres e-mail

Administratorem Danych Osobowych jest TDC-TOP DESIGN CHUDZYŃSCY SPÓŁKA JAWNA z siedzibą przy ul. Oliwskiej 166, 80-209 Chwaszczyno (dalej jako „Spółka”). Administrator powołał Inspektora Ochrony Danych, z którym można się skontaktować poprzez e-mail: lub korespondencyjnie: ul. Oliwska 166, 80-209 Chwaszczyno. Dane osobowe będą przetwarzane w celu: przekazywania informacji handlowych przez Spółkę, dotyczących oferty Spółki z w formie elektronicznej lub telefonicznej (w zależności od wyboru) bądź w celu udostępnienia danych osobowych firmie kurierskiej w zakresie: imię i nazwisko, adres, numer telefonu w celu realizacji i dostarczenia zamówienia, na podstawie zgody, o której mowa w art. 6 ust 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej jako RODO). Dane osobowe mogą być ujawnione pracownikom lub współpracownikom Spółki, jak też podmiotom udzielającym wsparcia Spółce na zasadzie zleconych usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia. Każda osoba posiada prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, jak też prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna, iż przetwarzanie jego danych osobowych narusza przepisy RODO. Podanie danych jest dobrowolne.