Oferta

Znaki ewakuacyjne

Znaki ewakuacyjne odgrywają olbrzymią rolę biernego zabezpieczenia przeciwpożarowego. Dokładne oznakowanie dróg ewakuacji, z użyciem znaków górnego oświetlenia, oraz - jak dowodzą liczne badania - dodatkowe uzupełnienie w postaci oznakowań typu SWGS (Safety Way Guidance Systems) - na niskim poziomie (do 40 cm od poziomu podłogi), znacznie pomagają w znalezieniu właściwego kierunku ewakuacji zarówno w oświetleniu, jak i po jego zaniku. Oznakowania ewakuacyjne TDC cechuje: wysoka jakość wykonania, użycie najlepszych i powtarzalnych materiałów, bardzo wysokie parametry świecenia, pełna certyfikacja CNBOP.

Oferujemy certyfikowane znaki ewakuacyjne zgodne z:

  • PN-92/N-01256/02 Fotoluminescencyjne znaki ewakuacyjne
  • PN-EN ISO 7010 Fotoluminescencyjne znaki ewakuacyjne
  • PN PN-97/N-01256/04 Fotoluminescencyjne znaki - techniczne środki przeciwpożarowe

Ofertę certyfikowanych oznakowań ewakuacyjnych dopełnia bogata oferta oznakowań uzupełniających oraz systemy dolnego oświetlenia SWGS (Safety Way Guidance Systems) (więcej)

Istnieje również możliwość wykonania znaków ewakuacyjnych według własnego wzoru (więcej)

Znaki ewakuacyjne produkowane przez TDC posiadają Świadectwa Dopuszczenia CNBOP. Oferujemy jedyny na rynku tak szeroki wybór wymiarów certyfikowanych znaków bezpieczeństwa, znaków łączonych PN-EN ISO 7010 – Więcej...

Szczególnie serdecznie polecamy nasz niezwykły wyrób: trwały, estetyczny i niepowtarzalny SYSTEM TD ®. Użycie tej technologii powoduje, że znak staje się nie tylko obowiązkowym elementem oznakowania, ale również miłym dla oka detalem wykończeniowym dla wnętrza o podwyższonym standardzie. (więcej)

Pełna specyfikacja techniczna produktów wraz z kompletną ofertą dostępna jest w naszym sklepie internetowym.

przejdź do sklepu

Zamów newsletter TDC

BĄDŹ NA BIEŻĄCO Z:
Wpisz swój adres e-mail

Administratorem Danych Osobowych jest TDC-TOP DESIGN CHUDZYŃSCY SPÓŁKA JAWNA z siedzibą przy ul. Oliwskiej 166, 80-209 Chwaszczyno (dalej jako „Spółka”). Administrator powołał Inspektora Ochrony Danych, z którym można się skontaktować poprzez e-mail: lub korespondencyjnie: ul. Oliwska 166, 80-209 Chwaszczyno. Dane osobowe będą przetwarzane w celu: przekazywania informacji handlowych przez Spółkę, dotyczących oferty Spółki z w formie elektronicznej lub telefonicznej (w zależności od wyboru) bądź w celu udostępnienia danych osobowych firmie kurierskiej w zakresie: imię i nazwisko, adres, numer telefonu w celu realizacji i dostarczenia zamówienia, na podstawie zgody, o której mowa w art. 6 ust 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej jako RODO). Dane osobowe mogą być ujawnione pracownikom lub współpracownikom Spółki, jak też podmiotom udzielającym wsparcia Spółce na zasadzie zleconych usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia. Każda osoba posiada prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, jak też prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna, iż przetwarzanie jego danych osobowych narusza przepisy RODO. Podanie danych jest dobrowolne.