Oferta

Instrukcje BHP i P.Poż.

W każdym miejscu pracy, gdzie mamy do czynienia z urządzeniami technicznymi, ważnym jest, żeby obsługiwać je umiejętnie, w przeciwnym razie może dojść do zagrożenia zdrowia lub życia. Bez względu na to, czy chodzi o pomieszczenia biurowe, magazynowe czy produkcyjne, firma TDC dostarcza klientowi aktualne instrukcje BHP obsługi wszelkich urządzeń oraz instrukcje zachowania się w przypadku konieczności ratowania życia lub zdrowia. Proponujemy również instrukcje z zakresu ochrony przeciwpożarowej, dające szeroką informację na temat obsługi sprzętu ppoż., postępowania w przypadku zaistnienia pożaru, a także w konkretnych sytuacjach i miejscach.

Wychodząc na wprost potrzebom naszych klientów, oferujemy bardzo bogatą ofertę instrukcji BHP i ochrony przeciwpożarowej, które pogrupowaliśmy w czytelnych kategoriach tematycznych:

Grupa katalogowa IA Instrukcje BHP

A. Instrukcje ogólne
B. Obróbka metali
C. Spawanie
D. Czyszczenie powierzchni
E. Chemia i tworzywa sztuczne
F. Obróbka drewna
G. Transport
H. Magazynowanie
I . Warsztaty samochodowe
J. Roboty budowlane
K. Roboty instalacyjne elektryczne
L. Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne CO I GAZ
M. Roboty instalacyjne powietrzne
N i O. HACCP (duży wybór)
P. Poligrafia
Q. Przemysł odzieżowy
R. Biuro
S. Szkoły i placówki publiczne
T. Inne
U. Wyciągi z przepisów
V. Instrukcje różne
W. Rolnictwo
X. Służba Zdrowia

przejdź do sklepu
Instrukcje przeciwpożarowe

Stosując powyższe instrukcje BHP i ochrony przeciwpożarowej, pracodawca zapewnia sobie bezpieczeństwo prawne, a swoim pracownikom bezpieczeństwo i higienę pracy. Przełożony, który udostępnia aktualne, estetycznie i praktycznie wykonane instrukcje firmy TDC, może być pewien, że zgodnie z prawem „dostosowuje środki podejmowane w celu doskonalenia istniejącego poziomu ochrony zdrowia i życia pracowników”. Stosowanie instrukcji BHP i ppoż. jest prawnym obowiązkiem pracodawcy/przełożonego/zarządcy obiektu.

Wszystkie nasze instrukcje chronione są prawem autorskim oraz są systematycznie nowelizowane zgodnie z obowiązującymi przepisami.

Zachęcamy do zapoznania się z bogatą ofertą TDC.

przejdź do sklepu

Zamów newsletter TDC

BĄDŹ NA BIEŻĄCO Z:
Wpisz swój adres e-mail

Administratorem Danych Osobowych jest TDC-TOP DESIGN CHUDZYŃSCY SPÓŁKA JAWNA z siedzibą przy ul. Oliwskiej 166, 80-209 Chwaszczyno (dalej jako „Spółka”). Administrator powołał Inspektora Ochrony Danych, z którym można się skontaktować poprzez e-mail: lub korespondencyjnie: ul. Oliwska 166, 80-209 Chwaszczyno. Dane osobowe będą przetwarzane w celu: przekazywania informacji handlowych przez Spółkę, dotyczących oferty Spółki z w formie elektronicznej lub telefonicznej (w zależności od wyboru) bądź w celu udostępnienia danych osobowych firmie kurierskiej w zakresie: imię i nazwisko, adres, numer telefonu w celu realizacji i dostarczenia zamówienia, na podstawie zgody, o której mowa w art. 6 ust 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej jako RODO). Dane osobowe mogą być ujawnione pracownikom lub współpracownikom Spółki, jak też podmiotom udzielającym wsparcia Spółce na zasadzie zleconych usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia. Każda osoba posiada prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, jak też prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna, iż przetwarzanie jego danych osobowych narusza przepisy RODO. Podanie danych jest dobrowolne.