Oferta

Profile ochronne, odbojnice ścienne

Profile ochronne służą do wyraźnego oznakowania miejsc, które niezauważone mogą stanowić zagrożenie. Ochronne profile fotoluminescencyjne zapewniają sygnalizację również przy braku oświetlenia (np. w czasie awarii zasilania). Warstwa pianki zastosowanej w odbojnicy ściennej stanowi mechaniczne zabezpieczenie amortyzujące uderzenia, natomiast warstwa samoprzylepna umożliwia szybki montaż. Profile ochronne i odbojnice ścienne płaskie mają wszechstronne zastosowanie, np. w halach magazynowych, warsztatach, garażach, w pomieszczeniach biurowych, przedszkolach, szpitalach, a także wszędzie tam, gdzie przeszkody na drodze ewakuacji mogą być powodem urazów fizycznych.

Profile
Profile
Profile
Profile
Profile
Profile
Profile
Profile
przejdź do sklepu
ODBOJNICA PŁASKA

OOdbojnice ścienne w szczególności przeznaczona jest do zabezpieczania samochodów w garażach, ale możliwości jej zastosowania są znacznie szersze i zależą od inwencji użytkownika.

  • Optyczne zabezpieczenie. Odbojnice ścienne płaskie stanowią silny wizualny znak ostrzegający o zagrożeniu i jednocześnie informujący kierowcę o odległości, która dzieli pojazd od ściany lub innej przeszkody. Odbojnica fotoluminescencyjna oddziałuje wizualnie również po odcięciu oświetlenia.
  • Mechaniczne zabezpieczenie. Odbojnica amortyzuje ewentualne uderzenie.

Pełna specyfikacja techniczna produktów wraz z kompletną ofertą dostępna jest w naszym sklepie internetowym. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi produktami i składania zamówień!

Profile
Profile
Profile
 
Profile
Profile
Profile
przejdź do sklepu

Zamów newsletter TDC

BĄDŹ NA BIEŻĄCO Z:
Wpisz swój adres e-mail

Administratorem Danych Osobowych jest TDC-TOP DESIGN CHUDZYŃSCY SPÓŁKA JAWNA z siedzibą przy ul. Oliwskiej 166, 80-209 Chwaszczyno (dalej jako „Spółka”). Administrator powołał Inspektora Ochrony Danych, z którym można się skontaktować poprzez e-mail: lub korespondencyjnie: ul. Oliwska 166, 80-209 Chwaszczyno. Dane osobowe będą przetwarzane w celu: przekazywania informacji handlowych przez Spółkę, dotyczących oferty Spółki z w formie elektronicznej lub telefonicznej (w zależności od wyboru) bądź w celu udostępnienia danych osobowych firmie kurierskiej w zakresie: imię i nazwisko, adres, numer telefonu w celu realizacji i dostarczenia zamówienia, na podstawie zgody, o której mowa w art. 6 ust 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej jako RODO). Dane osobowe mogą być ujawnione pracownikom lub współpracownikom Spółki, jak też podmiotom udzielającym wsparcia Spółce na zasadzie zleconych usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia. Każda osoba posiada prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, jak też prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna, iż przetwarzanie jego danych osobowych narusza przepisy RODO. Podanie danych jest dobrowolne.