Oferta

Usługi drogowe

Firma TDC istnieje i prężnie rozwija się na rynku od ponad 25 lat. W tym czasie zdobyliśmy szerokie, międzynarodowe uznanie jako producent znaków bezpieczeństwa, tablic informacyjnych oraz ewakuacyjnych. Stawiając na intensywny rozwój wdrażanych technologii oraz zakup nowoczesnego sprzętu, mogliśmy nawiązać owocne i udane współprace międzynarodowe. W naszej różnorodnej ofercie znaleźć można oznakowania drogowe i bezpieczeństwa ruchu, a także sprzęt ochrony przeciwpożarowej. Czerpiąc z ponad ćwierćwiecza doświadczeń, selekcjonujemy renomowanych producentów, angażując się w dystrybucje najlepszych z nich.

W zakres naszych usług wchodzi również:

  • Montaż znaków drogowych
  • Montaż barier i urządzeń BRD
  • Wynajem oznakowania drogowego
  • Malowanie poziome

Zakres usług drogowych

W swojej ofercie posiadamy standardowe oznakowania drogowe pionowe I generacji klasy A, takie jak: znaki ostrzegawcze, zakazu, nakazu i informacje umieszczane przed przejazdami kolejowymi. Oprócz klasycznego oznakowania, produkujemy także znaki aktywne. Oferowane przez nas oznakowania można zakupić, jak i wypożyczyć.

Świadczymy również usługi montażowe znaków drogowych oraz barier i urządzeń BRD. W czasie pracy zwracamy uwagę na szczegóły, nie tylko w zakresie zasad prawnych rozmieszczenia znaków, ale również ich jakości. Od lat działaliśmy nad doskonaleniem sposobu montażu znaków, umożliwiającym uzyskanie jak najwyższego poziomu stabilności. Sposób kotwiczenia słupków oraz ich zabetonowanie wpływa na wytrzymałość znaków, m.in. na akty wandalizmu oraz niesprzyjające warunki atmosferyczne, w tym silny wiatr.

Zapewniając pełną kompleksowość, nie pominęliśmy w naszej ofercie malowania znaków poziomych na jezdniach. Wykonanie malowania poziomego na drogach przyczynia się do bezpieczeństwa na drogach – źle namalowane znaki, tj. znaki słabo widoczne, nieodporne na efekty zmienne pogody oraz niezgodne z przepisami ruchu drogowego, pośrednio prowadzić mogą do intensyfikacji wypadków. Świadomość ta przyczynia się do profesjonalnego podejścia do malowania znaków poziomych oraz dokładnej weryfikacji wykonanych prac.

Zapraszamy do współpracy klientów i dystrybutorów!

Serdecznie zapraszamy do współpracy przyszłych klientów oraz dystrybutorów. Dla naszej firmy nie ma rzeczy niemożliwych, dlatego z powodzeniem przyjmujemy zamówienia na oznakowania nietypowe według wytycznych klientów. W swoim zespole pracowników mamy uzdolnionych grafików, którzy bez problemu wykonają projekty graficzne oznakowania. Co ważne niestandardowe zamówienia są realizowane w technologii druku cyfrowego UV. Daje to pewność wysokiej jakości druku oraz szybkiego czasu realizacji.

Firma TDC podejmuje się zamówień różnorodnych oraz nieszablonowanych, traktując je jako wyzwania. To właśnie dzięki nastawieniu na ciągły rozwój, z uwzględnieniem pieczołowitego dbania o jakość, zdobyliśmy uznanie na arenie międzynarodowej oraz podjęliśmy liczne współprace z firmami m.in. z Niemiec, Francji czy Finlandii.

Ponad 25 letnie doświadczenie na rynku pozwoliło nam na stworzenie bardzo bogatej oferty produktów i usług drogowych.

Cały czas pracujemy nad dalszym rozwojem naszych technologii i urozmaiceniem oferty.

Zamów newsletter TDC

BĄDŹ NA BIEŻĄCO Z:
Wpisz swój adres e-mail

Administratorem Danych Osobowych jest TDC-TOP DESIGN CHUDZYŃSCY SPÓŁKA JAWNA z siedzibą przy ul. Oliwskiej 166, 80-209 Chwaszczyno (dalej jako „Spółka”). Administrator powołał Inspektora Ochrony Danych, z którym można się skontaktować poprzez e-mail: lub korespondencyjnie: ul. Oliwska 166, 80-209 Chwaszczyno. Dane osobowe będą przetwarzane w celu: przekazywania informacji handlowych przez Spółkę, dotyczących oferty Spółki z w formie elektronicznej lub telefonicznej (w zależności od wyboru) bądź w celu udostępnienia danych osobowych firmie kurierskiej w zakresie: imię i nazwisko, adres, numer telefonu w celu realizacji i dostarczenia zamówienia, na podstawie zgody, o której mowa w art. 6 ust 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej jako RODO). Dane osobowe mogą być ujawnione pracownikom lub współpracownikom Spółki, jak też podmiotom udzielającym wsparcia Spółce na zasadzie zleconych usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia. Każda osoba posiada prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, jak też prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna, iż przetwarzanie jego danych osobowych narusza przepisy RODO. Podanie danych jest dobrowolne.