Oferta
Historia

Historia

Firma TDC powstała w 1994 roku. Od początku naszej działalności stawiamy na nowoczesność i rozwój – dzięki temu nasze rozwiązania stają się standardami na światowym rynku oznakowań. Nasza firma może poszczycić się zdobyciem wielu prestiżowych nagród – w szczególności na Międzynarodowych Targach Branżowych. Braliśmy także udział w Targach INTERSCHUTZ Hannover, A+A Düsseldorf oraz w szeregu imprez w Czechach, na Słowacji i na Węgrzech.

Przez wszystkie lata naszej działalności systematycznie udoskonalaliśmy technologię wytwarzania oznakowań fotoluminescencyjnych, ulepszając ich parametry świecenia. Równocześnie nieustannie dbaliśmy o podnoszenie jakości obsługi klienta.

Przed laty skutecznie wdrożyliśmy System Zarządzania Jakością zgodny z normą ISO 9001 oraz uzyskaliśmy Certyfikaty Uznania Typu Wyrobu na systemy dolnego oświetlenia low location lighting (LLL). Nasza firma prowadzi politykę utrzymywania wysokich stanów magazynowych większości pozycji katalogowych, co zapewnia szybką i sprawną wysyłkę wyrobów.

Posiadamy nowoczesny sprzęt zapewniający produkcję znaków najwyższej jakości, między innymi pełnokolorowy ploter UV umożliwiający realizację nietypowych zamówień w bardzo krótkim czasie, w tym małych serii lub nawet pojedynczych sztuk, bez dodatkowych kosztów przygotowania produkcji.

Nasze wyroby – ze względu na wysoką jakość i atrakcyjną cenę – zyskały duże uznanie wśród klientów, w tym klientów zagranicznych, którzy są zadowoleni również z naszej profesjonalnej obsługi. Obecnie współpracujemy z firmami m.in. z Czech, Słowacji, Chorwacji, Niemiec, Finlandii, Norwegii, Francji i Australii.

Nasze wyroby charakteryzują się doskonałymi parametrami fotometrycznymi. Proponujemy Państwu fotoluminescencyjne wyroby w unikalnej technologii SYSTEM TD®. Ponadto w naszej ofercie znajdziecie Państwo sprzęt ochrony przeciwpożarowej oraz akcesoria BHP.

Nasz system informatyczny dostępny na tdc.pl udostępnia szczegółowe informacje dotyczące wszelkich operacji handlowych, np. wystawianych faktur w formie plików PDF, statusów realizacji zamówień, obrotów, płatności. System ten umożliwia także wiele innych cennych funkcji, np. powiadomienia e-mail. Sklep internetowy zapewnia dostęp do indywidualnych cen naszych wyrobów.

Prezentacja

Zamów newsletter TDC

BĄDŹ NA BIEŻĄCO Z:
Wpisz swój adres e-mail

Administratorem Danych Osobowych jest TDC-TOP DESIGN CHUDZYŃSCY SPÓŁKA JAWNA z siedzibą przy ul. Oliwskiej 166, 80-209 Chwaszczyno (dalej jako „Spółka”). Administrator powołał Inspektora Ochrony Danych, z którym można się skontaktować poprzez e-mail: lub korespondencyjnie: ul. Oliwska 166, 80-209 Chwaszczyno. Dane osobowe będą przetwarzane w celu: przekazywania informacji handlowych przez Spółkę, dotyczących oferty Spółki z w formie elektronicznej lub telefonicznej (w zależności od wyboru) bądź w celu udostępnienia danych osobowych firmie kurierskiej w zakresie: imię i nazwisko, adres, numer telefonu w celu realizacji i dostarczenia zamówienia, na podstawie zgody, o której mowa w art. 6 ust 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej jako RODO). Dane osobowe mogą być ujawnione pracownikom lub współpracownikom Spółki, jak też podmiotom udzielającym wsparcia Spółce na zasadzie zleconych usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia. Każda osoba posiada prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, jak też prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna, iż przetwarzanie jego danych osobowych narusza przepisy RODO. Podanie danych jest dobrowolne.