Oferta

Informacje o przesyłce

 1. Czas dostawy oraz braki magazynowe:
  • Czas dostawy może się różnić w zależności od wybranej formy płatności, dostawcy (w przypadku towarów, których jesteśmy dystrybutorami) oraz w związku z dniami wolnymi od pracy, świętami.
  • Po złożeniu zamówienia w naszym sklepie natychmiast otrzymujesz od nas maila z informacją o zamówionych przez Ciebie produktach.
  • Realizacja zamówienia następuje kolejnego dnia roboczego. Wyjątek stanowią zamówienia z zadeklarowaną przedpłatą- w tym wypadku realizacja następuje do 48 godzin po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie lub otrzymaniu potwierdzenia dokonania wpłaty.
  • W przypadku braków magazynowych, realizujemy zamówienie częściowo.
  • Jeśli życzysz sobie, żeby zamówienie zostało wysłane w komplecie napisz o tym w polu „uwagi” składając zamówienie.
  • W przypadku braków wysyłka następuje kiedy tylko zamówiony towar zejdzie z produkcji lub zostanie dostarczony przez producenta. Poniżej zamieszczamy szacowany czas wysyłki braków:
   Rodzaj towaru Czas oczekiwania
   Znaki wykonane na folii lub płycie PCV do 7 dni roboczych od złożenia zamówienia
   Znaki wykonane na SYSTEMIE TD® lub na poliwęglanie do 10 dni roboczych od złożenia zamówienia
   Towary handlowe (wszystkie inne produkty z wyjątkiem znaków) do 14 dni roboczych od złożenia zamówienia
   Podane wyżej terminy są maksymalnymi czasami oczekiwania.
   Dostarczenie towaru do Polski odbywa się wyłącznie za pośrednictwem firmy DHL.
 2. Koszty przesyłki / Warunki dostawy
  • Dostawa Gratis
   • W TDC przy zamówieniach towarów dostępnych w magazynie , oraz o standardowych rozmiarach - dostawa gratis od 500pln netto!
  • Dostawa płatna
   • Przy wartości zamówienia poniżej 500pln netto pobierana jest opłata w wysokości 20pln netto.
   • W przypadku zamówień niestandardowych:
    1. Towar zamawiany z zewnętrznego magazynu
    2. Towar o dużej wadze
    3. Towar o nietypowym gabarycie
    możliwe jest naliczenie opłaty manipulacyjnej na pokrycie dodatkowych kosztów transportu.

W przypadku dostawy paletowej, jest możliwość wysyłki na koszt TDC towarów niestandardowych jak na przykład gaśnice, jednak warunki takich dostaw są rozpatrywane indywidualnie. O szczegóły pytaj w naszym Biurze Handlowym: tdc@tdc.pl

Ostateczny koszt dostawy jest widoczny w podglądzie koszyka w naszym sklepie internetowym tdc.pl jeszcze przed złożeniem zamówienia.

Zamów newsletter TDC

BĄDŹ NA BIEŻĄCO Z:
Wpisz swój adres e-mail

Administratorem Danych Osobowych jest TDC-TOP DESIGN CHUDZYŃSCY SPÓŁKA JAWNA z siedzibą przy ul. Oliwskiej 166, 80-209 Chwaszczyno (dalej jako „Spółka”). Administrator powołał Inspektora Ochrony Danych, z którym można się skontaktować poprzez e-mail: lub korespondencyjnie: ul. Oliwska 166, 80-209 Chwaszczyno. Dane osobowe będą przetwarzane w celu: przekazywania informacji handlowych przez Spółkę, dotyczących oferty Spółki z w formie elektronicznej lub telefonicznej (w zależności od wyboru) bądź w celu udostępnienia danych osobowych firmie kurierskiej w zakresie: imię i nazwisko, adres, numer telefonu w celu realizacji i dostarczenia zamówienia, na podstawie zgody, o której mowa w art. 6 ust 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej jako RODO). Dane osobowe mogą być ujawnione pracownikom lub współpracownikom Spółki, jak też podmiotom udzielającym wsparcia Spółce na zasadzie zleconych usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia. Każda osoba posiada prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, jak też prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna, iż przetwarzanie jego danych osobowych narusza przepisy RODO. Podanie danych jest dobrowolne.