Oferta

Znaki odblaskowe- Ewakuacja, Ppoż i BHP!

21.09.2020

Szanowni klienci,

w odpowiedzi na coraz częściej pojawiające się z Waszej strony zapytania i zapotrzebowanie, zdecydowaliśmy się wprowadzić do naszej oferty znaków przeciwpożarowych, ewakuacyjnych oraz BHP nowe grupy produktowe, zawierające znaki odblaskowe wykonane na blasze giętej.

W związku z powyższym od dziś w naszej ofercie pojawiają się grupy:

Zdajemy sobie sprawę, że nie zawsze nasze znaki przestrzenne są w stanie sprostać wysokim wymaganiom przestrzeni, na których mają byś stosowane, stąd też wśród znaków zawartych w powyższych grupach nie mogło zabraknąć:

Wszystkie znaki znajdujące się w w/w grupach:

• są odblaskowe (folia I generacji)
• są wykonane z ocynkowanej blachy giętej
• przystosowane są do montażu na słupkach przy użyciu ząbków montażowych ( do 1 znaku potrzebne są 2 ząbki montażowe! )

Nowopowstałe grupy znaków odblaskowych będą się systematycznie powiększać o kolejne pozycje.

Przypominamy również, że w naszej ofercie znajdą Państwo również standardowe znaki drogowe w grupie SF.

TDC

Znaki odblaskowe- Ewakuacja, Ppoż i BHP!

Zamów newsletter TDC

BĄDŹ NA BIEŻĄCO Z:
Wpisz swój adres e-mail

Administratorem Danych Osobowych jest TDC-TOP DESIGN CHUDZYŃSCY SPÓŁKA JAWNA z siedzibą przy ul. Oliwskiej 166, 80-209 Chwaszczyno (dalej jako „Spółka”). Administrator powołał Inspektora Ochrony Danych, z którym można się skontaktować poprzez e-mail: lub korespondencyjnie: ul. Oliwska 166, 80-209 Chwaszczyno. Dane osobowe będą przetwarzane w celu: przekazywania informacji handlowych przez Spółkę, dotyczących oferty Spółki z w formie elektronicznej lub telefonicznej (w zależności od wyboru) bądź w celu udostępnienia danych osobowych firmie kurierskiej w zakresie: imię i nazwisko, adres, numer telefonu w celu realizacji i dostarczenia zamówienia, na podstawie zgody, o której mowa w art. 6 ust 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej jako RODO). Dane osobowe mogą być ujawnione pracownikom lub współpracownikom Spółki, jak też podmiotom udzielającym wsparcia Spółce na zasadzie zleconych usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia. Każda osoba posiada prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, jak też prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna, iż przetwarzanie jego danych osobowych narusza przepisy RODO. Podanie danych jest dobrowolne.