Oferta

Znaki Drogowe - elementy BRD - Nowa Oferta

12.07.2017

ABY SPRAWDZIĆ SWOJE CENY ZALOGUJ SIĘ

Nowa, kompleksowa oferta w zupełnie nowych - niższych cenach. Szeroka gama wymiarów znaków drogowych, elementów mocowania, oraz elementów bezpieczeństwa Ruchu Drogowego BRD.  Proponujemy między innymi:

Nowa oferta na znaki drogowe:
Nowa, kompleksowa oferta w zupełnie nowych - niższych cenach. Szeroka gama wymiarów znaków drogowych oraz elementów ich mocowania. Sprawdź ofertę !

Elementy bezpieczeństwa ruchu / pachołki drogowe:
Nowe produkty dostępne w wersjach:

- odblaskowych
- nie odblaskowych
- fluorescencyjnych
- gładkich,
w rozmiarach od 40 cm do 75 cm wysokości.


Lustra drogowe i przemysłowe:
Dostępne w  wersjach:

- okrągłych - akryl / poliwęglan
- prostokątnych - akryl / poliwęgla
- siatki zabezpieczające do luster.

Cała oferta dostępna w konkurencyjnych cenach.


ABY SPRAWDZIĆ SWOJE CENY ZALOGUJ SIĘ

Znaki Drogowe - elementy BRD - Nowa Oferta

Zamów newsletter TDC

BĄDŹ NA BIEŻĄCO Z:
Wpisz swój adres e-mail

Administratorem Danych Osobowych jest TDC-TOP DESIGN CHUDZYŃSCY SPÓŁKA JAWNA z siedzibą przy ul. Oliwskiej 166, 80-209 Chwaszczyno (dalej jako „Spółka”). Administrator powołał Inspektora Ochrony Danych, z którym można się skontaktować poprzez e-mail: lub korespondencyjnie: ul. Oliwska 166, 80-209 Chwaszczyno. Dane osobowe będą przetwarzane w celu: przekazywania informacji handlowych przez Spółkę, dotyczących oferty Spółki z w formie elektronicznej lub telefonicznej (w zależności od wyboru) bądź w celu udostępnienia danych osobowych firmie kurierskiej w zakresie: imię i nazwisko, adres, numer telefonu w celu realizacji i dostarczenia zamówienia, na podstawie zgody, o której mowa w art. 6 ust 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej jako RODO). Dane osobowe mogą być ujawnione pracownikom lub współpracownikom Spółki, jak też podmiotom udzielającym wsparcia Spółce na zasadzie zleconych usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia. Każda osoba posiada prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, jak też prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna, iż przetwarzanie jego danych osobowych narusza przepisy RODO. Podanie danych jest dobrowolne.