Oferta

Zapraszamy do współpracy !!!

12.02.2019

Zapraszamy do współpracy !!!


•  Jesteś związany z branżą BHP?
•  Posiadasz działalność zajmującą się ochroną przeciwpożarową - konserwacją i serwisem gaśnic?
•  Zajmujesz się dostawami w branży BHP?
•  Działasz aktywnie na rynku środków ochrony indywidualnej?
•  Pracujesz na stanowisku niezależnego specjalisty ds. BHP?
•  Chcesz rozwijać handel towarami najwyższej jakości?
• Poszukujesz stałego dostawcy wysokiej jakości oznakowań bezpieczeństwa potrzebnych w Twojej branży praktycznie na każdym kroku?
• Poszukujesz partnera handlowego, który zrealizuje dla Ciebie szybko i sprawnie wszelkie zamówienia oznakowań nietypowych?
•  Poszukujesz szybkich i sprawnych dostaw w korzystnych cenach?
•  Poszukujesz dostawcy, który sprosta najwyższym wymaganiom Twoich klientów?
•  Poszukujesz godnego Ciebie partnera handlowego?

Ta oferta jest dla Ciecie!

Podziel się naszym - blisko 25 letnim doświadczeniem w branży produkcji i handlu oznakowaniami. Dostarczymy Ci oznakowania bezpieczeństwa, zaproponujemy kompleksowe rozwiązania nietypowe. Zrealizujemy nawet najbardziej skomplikowane zamówienie. Dodatkowo w razie potrzeby przeszkolimy Twoich handlowców i damy stosowne narzędzia sprzedażowe. Dołącz do grona naszych stałych i wiernych odbiorców. 

Zapoznaj się z ofertą TDC – Producenta Oznakowań Bezpieczeństwa
O szczegóły współpracy zapytaj naszych handlowców.
Serdecznie zapraszamy do współpracy

 

Zapraszamy do współpracy !!!

Zamów newsletter TDC

BĄDŹ NA BIEŻĄCO Z:
Wpisz swój adres e-mail

Administratorem Danych Osobowych jest TDC-TOP DESIGN CHUDZYŃSCY SPÓŁKA JAWNA z siedzibą przy ul. Oliwskiej 166, 80-209 Chwaszczyno (dalej jako „Spółka”). Administrator powołał Inspektora Ochrony Danych, z którym można się skontaktować poprzez e-mail: lub korespondencyjnie: ul. Oliwska 166, 80-209 Chwaszczyno. Dane osobowe będą przetwarzane w celu: przekazywania informacji handlowych przez Spółkę, dotyczących oferty Spółki z w formie elektronicznej lub telefonicznej (w zależności od wyboru) bądź w celu udostępnienia danych osobowych firmie kurierskiej w zakresie: imię i nazwisko, adres, numer telefonu w celu realizacji i dostarczenia zamówienia, na podstawie zgody, o której mowa w art. 6 ust 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej jako RODO). Dane osobowe mogą być ujawnione pracownikom lub współpracownikom Spółki, jak też podmiotom udzielającym wsparcia Spółce na zasadzie zleconych usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia. Każda osoba posiada prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, jak też prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna, iż przetwarzanie jego danych osobowych narusza przepisy RODO. Podanie danych jest dobrowolne.