Oferta

Poznaj Lepsze Strony TDC !

15.10.2016

Dla Was zmieniamy się na lepsze

Z przyjemnością oddajemy w Państwa ręce nową odsłonę naszego sklepu internetowego www.znaki-tdc.com. Nowy system zapewnia pełną ergonomię dzięki niebywałej przejrzystości, łatwości poruszania się po bogatej ofercie TDC,  oraz mechanizmom zapewniającym wysoką prędkość działania systemu.

Zależało nam na Państwa wygodzie, dlatego też stworzyliśmy system w którym poruszanie się  po ofercie TDC , normach, dobór i sprawdzanie parametrów produktów, a wreszcie zakupy – były jeszcze intuicyjne i jeszcze prostsze.

Wszystkie potrzebne  narzędzia macie Państwo zawsze pod ręką – logując się na dotychczasowe dane dostępowe do Waszego Konta.

Nasza oferta jest zawsze pod ręką – dzięki dostępności naszego sklepu i dostosowania do każdego systemu operacyjnego smartphonów opartych na systemach Android, iOSa czy też Microsoft.

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości służymy pomocą pod numerem telefonu 601 59 44 44  lub mailowo office@znaki-tdc.com

Poznaj Lepsze Strony TDC !

Zamów newsletter TDC

BĄDŹ NA BIEŻĄCO Z:
Wpisz swój adres e-mail

Administratorem Danych Osobowych jest TDC-TOP DESIGN CHUDZYŃSCY SPÓŁKA JAWNA z siedzibą przy ul. Oliwskiej 166, 80-209 Chwaszczyno (dalej jako „Spółka”). Administrator powołał Inspektora Ochrony Danych, z którym można się skontaktować poprzez e-mail: lub korespondencyjnie: ul. Oliwska 166, 80-209 Chwaszczyno. Dane osobowe będą przetwarzane w celu: przekazywania informacji handlowych przez Spółkę, dotyczących oferty Spółki z w formie elektronicznej lub telefonicznej (w zależności od wyboru) bądź w celu udostępnienia danych osobowych firmie kurierskiej w zakresie: imię i nazwisko, adres, numer telefonu w celu realizacji i dostarczenia zamówienia, na podstawie zgody, o której mowa w art. 6 ust 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej jako RODO). Dane osobowe mogą być ujawnione pracownikom lub współpracownikom Spółki, jak też podmiotom udzielającym wsparcia Spółce na zasadzie zleconych usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia. Każda osoba posiada prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, jak też prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna, iż przetwarzanie jego danych osobowych narusza przepisy RODO. Podanie danych jest dobrowolne.