Oferta

Powiadomienie e-mail o dostępności towaru !

04.07.2024

Drodzy Klienci TDC


Wiemy jak cenna jest dla Was wiedza o dostępności konkretnego towaru w konkretnej ilości z naszej oferty. Chociaż dokładamy starań aby najczęściej rotowane wyroby były u nas na magazynie przez cały czas – to jednak oferta katalogowa TDC jest na tyle szeroka a współpraca z naszą firmą cieszy się na tyle dużym zainteresowaniem ze strony firm, że często spotykamy się z pytaniami „Kiedy dostępny będzie towar w wybranej ilości ?” Wielokrotnie jest to związane z koniecznością realizacji zamówienia Waszego klienta, niekiedy konkretnych prac instalacyjnych, kontroli itp. Wiedza o fakcie iż dany towar pojawił się na stanie w konkretnej ilości pozwoli Wam jeszcze lepiej i łatwiej zarządzać dostawami z TDC i współpracą z nami. Przedstawiamy nową funkcjonalność naszego sklepu TDC.PL. W przypadku braku dostępnej ilości danego towaru na magazynie.


W KOSZYKU ZNAJDZIESZ CHECKBOX UMOŻLIWIAJĄCY POWIEDOMIENIE CIĘ MAILEM IŻ DANY WYRÓB W PODANEJ ILOŚCI JEST NA MAGAZYNIE I JEST MOŻLIWY DO KUPIENIA W TDC.


Gorąco zachęcamy do korzystania z nowej funkcjonalności, która umożliwi Wam i Waszej firmie łatwiejszą współpracę z TDC

Powiadomienie e-mail o dostępności towaru !

Zamów newsletter TDC

BĄDŹ NA BIEŻĄCO Z:
Wpisz swój adres e-mail

Administratorem Danych Osobowych jest TDC-TOP DESIGN CHUDZYŃSCY SPÓŁKA JAWNA z siedzibą przy ul. Oliwskiej 166, 80-209 Chwaszczyno (dalej jako „Spółka”). Administrator powołał Inspektora Ochrony Danych, z którym można się skontaktować poprzez e-mail: lub korespondencyjnie: ul. Oliwska 166, 80-209 Chwaszczyno. Dane osobowe będą przetwarzane w celu: przekazywania informacji handlowych przez Spółkę, dotyczących oferty Spółki z w formie elektronicznej lub telefonicznej (w zależności od wyboru) bądź w celu udostępnienia danych osobowych firmie kurierskiej w zakresie: imię i nazwisko, adres, numer telefonu w celu realizacji i dostarczenia zamówienia, na podstawie zgody, o której mowa w art. 6 ust 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej jako RODO). Dane osobowe mogą być ujawnione pracownikom lub współpracownikom Spółki, jak też podmiotom udzielającym wsparcia Spółce na zasadzie zleconych usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia. Każda osoba posiada prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, jak też prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna, iż przetwarzanie jego danych osobowych narusza przepisy RODO. Podanie danych jest dobrowolne.