Oferta

PN-EN ISO 7010 Nowe Aktualne Świadectwa Dopuszczenia

13.12.2023

Szanowni Klienci TDC


Z dniem dzisiejszym wchodzą w życie nowe Świadectwa Dopuszczenia CNBOP dotyczące Znaków Bezpieczeństwa Ewakuacyjnych, oraz Ochrony Przeciwpożarowej według PN-EN ISO 7010 o numerach:

• nr 5185/2023 na Znaki Bezpieczeństwa - Ewakuacja - ważne od dnia 13.12.2023 r. do dnia 12.12.2028 r.
• nr 5186/2023 na Znaki Bezpieczeństwa. Ochrona Przeciwpożarowa - ważne od dnia 13.12.2023 r. do dnia 12.12.2028 r.

Znaki ze starą numeracją Świadectw CNBOP sprzedawane będą do wyczerpania zapasów.

Informujemy tym samym – że jako jedyni na rynku posiadamy tak szeroki zakres certyfikowanych znaków bezpieczeństwa z obu równolegle obowiązujących norm, które jak pokazuje praktyka rynkowa mają równorzędną nadal wagę dla Klientów TDC. Dlatego Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rynkowym, jak również dla szeroko rozumianego bezpieczeństwa – firma TDC proponuje w swojej ofercie dwie równoległe certyfikowane normatywne rozwiązania oznakowań Ewakuacji i Ochrony Przeciwpożarowej z możliwością zamiennego stosowania, jak również uzupełniania się.

PN-EN ISO 7010 Nowe Aktualne Świadectwa Dopuszczenia

Zamów newsletter TDC

BĄDŹ NA BIEŻĄCO Z:
Wpisz swój adres e-mail

Administratorem Danych Osobowych jest TDC - TOP DESIGN CHUDZYŃSKI I WSPÓLNICY SPÓŁKA JAWNA z siedzibą przy ul. Oliwskiej 166, 80-209 Chwaszczyno (dalej jako „Spółka”). Administrator powołał Inspektora Ochrony Danych, z którym można się skontaktować poprzez e-mail: lub korespondencyjnie: ul. Oliwska 166, 80-209 Chwaszczyno. Dane osobowe będą przetwarzane w celu: przekazywania informacji handlowych przez Spółkę, dotyczących oferty Spółki z w formie elektronicznej lub telefonicznej (w zależności od wyboru) bądź w celu udostępnienia danych osobowych firmie kurierskiej w zakresie: imię i nazwisko, adres, numer telefonu w celu realizacji i dostarczenia zamówienia, na podstawie zgody, o której mowa w art. 6 ust 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej jako RODO). Dane osobowe mogą być ujawnione pracownikom lub współpracownikom Spółki, jak też podmiotom udzielającym wsparcia Spółce na zasadzie zleconych usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia. Każda osoba posiada prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, jak też prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna, iż przetwarzanie jego danych osobowych narusza przepisy RODO. Podanie danych jest dobrowolne.