Oferta

NOWY KATALOG 14.1 Suplement - Uaktualnij Katalog TDC 14

29.11.2023

Drodzy Klienci

Od wydania naszego katalogu nr 14 minęło już blisko 10 lat. W tym czasie oferta TDC uległa znaczącym zmianom, modyfikacjom i uzupełnieniom. Pomimo że najaktualniejsza oferta TDC prezentowana jest zawsze w sklepie TDC.PL – wielu z Państwa przyzwyczajonych jest do posługiwania się różnymi edycjami naszego Katalogu Firmowego, który towarzyszy nam od początku działalności TDC czyli od 1993 roku.

Katalog 14 Suplement – dedykujemy aktualnym wciąż użytkownikom Katalogu Firmowego 14 z roku 2014, którego nakład kilkudziesięciu tysięcy sztuk nadal krąży wśród jego użytkowników. Znajdziecie tam łatwe i czytelne uaktualnienie Katalogu 14 z roku 2014 do aktualnego stanu oferty TDC z dnia dzisiejszego. Niniejszy Suplement obejmuje oczywiście wszelkie zmiany we wzorach graficznych wyrobów produkowanych przez TDC, uwzględnione zmiany przepisów, nowe trendy na rynku oznakowań,  oraz poszerzenie gamy oferty handlowej TDC.

Życzymy miłego użytkowania

NOWY KATALOG 14.1 Suplement - Uaktualnij Katalog TDC 14

Zamów newsletter TDC

BĄDŹ NA BIEŻĄCO Z:
Wpisz swój adres e-mail

Administratorem Danych Osobowych jest TDC-TOP DESIGN CHUDZYŃSCY SPÓŁKA JAWNA z siedzibą przy ul. Oliwskiej 166, 80-209 Chwaszczyno (dalej jako „Spółka”). Administrator powołał Inspektora Ochrony Danych, z którym można się skontaktować poprzez e-mail: lub korespondencyjnie: ul. Oliwska 166, 80-209 Chwaszczyno. Dane osobowe będą przetwarzane w celu: przekazywania informacji handlowych przez Spółkę, dotyczących oferty Spółki z w formie elektronicznej lub telefonicznej (w zależności od wyboru) bądź w celu udostępnienia danych osobowych firmie kurierskiej w zakresie: imię i nazwisko, adres, numer telefonu w celu realizacji i dostarczenia zamówienia, na podstawie zgody, o której mowa w art. 6 ust 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej jako RODO). Dane osobowe mogą być ujawnione pracownikom lub współpracownikom Spółki, jak też podmiotom udzielającym wsparcia Spółce na zasadzie zleconych usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia. Każda osoba posiada prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, jak też prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna, iż przetwarzanie jego danych osobowych narusza przepisy RODO. Podanie danych jest dobrowolne.