Oferta

Nowość: Usługi drogowe- malowanie poziome od TDC

11.04.2022

Szanowni Państwo,

w zeszłym tygodniu informowaliśmy, że od początku kwietnia do naszej oferty weszły USŁUGI DROGOWE!

Jedną z usług jest MALOWANIE POZIOME

Czym jest oznakowanie poziome?

Oznakowanie poziome często można zauważyć na ulicach, przejściach dla pieszych, zarówno na drogach krajowych, jak i zagranicznych. Tworzą je symbole, linie, pasy i napisy, które są malowane na nawierzchni dróg. Oznakowanie poziome reguluje zasady uczestnictwa w ruchu drogowym, ale równie często wykorzystywane jest przy projektowaniu ciągów komunikacyjnych w firmach czy w magazynach.

Malowanie poziome przez firmę TDC

Malowanie poziome to podstawa zachowania bezpieczeństwa i porządku w ciągach komunikacyjnych (drogowych i pracowniczych).

Dzięki usługom firmy TDC możliwe jest ograniczenie ryzyka, poprzez zastosowanie oznakowania wykonywanego na indywidualne zamówienie.

Oznakowania poziome od TDC charakteryzują się wysoką jakością – dokładamy wszelkich starań, aby spełnić oczekiwania naszych klientów i dostarczyć produkt, który w pełni ich zadowoli.

 Zapewniamy iż korzystamy wyłącznie z farb spełniających restrykcyjne normy dot. produktów wykorzystywanych do malowania oznakowań drogowych, szczególnie w aspekcie odporności na intensywne użytkowanie.

Wszelkie informacje na temat danych technicznych używanych przez nas materiałów oraz metod wykonywania danej usługi otrzymają Państwo piszą na maila: uslugi@tdc.pl lub dzwoniąc pod numer: 515 345 931

 


Każdego dnia staramy się wyjść naprzeciw Państwa oczekiwaniom i mamy nadzieję, że dzięki temu nasza współpraca będzie jeszcze bardziej owocna!


TDC

Nowość: Usługi drogowe- malowanie poziome od TDC

Zamów newsletter TDC

BĄDŹ NA BIEŻĄCO Z:
Wpisz swój adres e-mail

Administratorem Danych Osobowych jest TDC-TOP DESIGN CHUDZYŃSCY SPÓŁKA JAWNA z siedzibą przy ul. Oliwskiej 166, 80-209 Chwaszczyno (dalej jako „Spółka”). Administrator powołał Inspektora Ochrony Danych, z którym można się skontaktować poprzez e-mail: lub korespondencyjnie: ul. Oliwska 166, 80-209 Chwaszczyno. Dane osobowe będą przetwarzane w celu: przekazywania informacji handlowych przez Spółkę, dotyczących oferty Spółki z w formie elektronicznej lub telefonicznej (w zależności od wyboru) bądź w celu udostępnienia danych osobowych firmie kurierskiej w zakresie: imię i nazwisko, adres, numer telefonu w celu realizacji i dostarczenia zamówienia, na podstawie zgody, o której mowa w art. 6 ust 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej jako RODO). Dane osobowe mogą być ujawnione pracownikom lub współpracownikom Spółki, jak też podmiotom udzielającym wsparcia Spółce na zasadzie zleconych usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia. Każda osoba posiada prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, jak też prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna, iż przetwarzanie jego danych osobowych narusza przepisy RODO. Podanie danych jest dobrowolne.