Oferta

Nowość: Usługi drogowe- malowanie poziome, montaż znaków drogowych i wiele więcej!

05.04.2022

Szanowni Państwo!

Chcielibyśmy Państwa poinformować, że od początku kwietnia wprowadziliśmy do oferty zupełną nowość!

Z dniem 1 kwietnia 2022 wzbogaciliśmy naszą ofertę o USŁUGI DROGOWE!

W odpowiedzi na coraz większe zapotrzebowanie zgłaszane nam przez Państwa, od początku roku pracowaliśmy nad wdrożeniem takiego zakresu usług, które będą najwyższej jakości i które będą spełniać najwyższe oczekiwania tak wykonawcze jak również materiałowe.

Wśród usług drogowych znajdą Państwo:


Zapewniamy fachowe doradztwo oraz najwyższej jakości certyfikowane materiały, na których pracujemy!


Wszelkie informacje na temat danych technicznych używanych przez nas materiałów oraz metod wykonywania danej usługi otrzymają Państwo piszą na maila: uslugi@tdc.pl lub dzwoniąc pod numer: 515 345 931


Każdego dnia staramy się wyjść naprzeciw Państwa oczekiwaniom i mamy nadzieję, że dzięki temu nasza współpraca będzie jeszcze bardziej owocna!


TDC

Nowość: Usługi drogowe- malowanie poziome, montaż znaków drogowych i wiele więcej!

Zamów newsletter TDC

BĄDŹ NA BIEŻĄCO Z:
Wpisz swój adres e-mail

Administratorem Danych Osobowych jest TDC-TOP DESIGN CHUDZYŃSCY SPÓŁKA JAWNA z siedzibą przy ul. Oliwskiej 166, 80-209 Chwaszczyno (dalej jako „Spółka”). Administrator powołał Inspektora Ochrony Danych, z którym można się skontaktować poprzez e-mail: lub korespondencyjnie: ul. Oliwska 166, 80-209 Chwaszczyno. Dane osobowe będą przetwarzane w celu: przekazywania informacji handlowych przez Spółkę, dotyczących oferty Spółki z w formie elektronicznej lub telefonicznej (w zależności od wyboru) bądź w celu udostępnienia danych osobowych firmie kurierskiej w zakresie: imię i nazwisko, adres, numer telefonu w celu realizacji i dostarczenia zamówienia, na podstawie zgody, o której mowa w art. 6 ust 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej jako RODO). Dane osobowe mogą być ujawnione pracownikom lub współpracownikom Spółki, jak też podmiotom udzielającym wsparcia Spółce na zasadzie zleconych usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia. Każda osoba posiada prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, jak też prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna, iż przetwarzanie jego danych osobowych narusza przepisy RODO. Podanie danych jest dobrowolne.