Oferta

Nowa drukarka cyfrowa UV- Mimaki JFX200-2513- doskonała jakość!

15.03.2021

Szanowni Państwo,

Z przyjemnością chcielibyśmy poinformować, że od początku roku pracowaliśmy nad udoskonaleniem i unowocześnieniem naszego druku cyfrowego, aby nasze znaki realistyczne oraz znaki nietypowe były jeszcze lepszej jakości oraz aby ich produkcja trwała jeszcze krócej.

Mamy przyjemność przedstawić Państwu naszą nową maszynę do druku cyfrowego UV: Mimaki JFX200-2513.

Nasza nowa drukarka, dzięki możliwości ścisłej kalibracji kolorów, będzie w stanie sprostać nawet najwyższym wymaganiom estetycznym- odwzorowując perfekcyjnie wymagane barwy znaków oraz -co jeszcze ważniejsze- jakościowym.

Jej doskonała rozdzielczość wraz z idealną precyzją i znacznie większym polem roboczym otwierają przed nami oraz przed Państwem wiele nowych możliwości produkcyjnych.

Jednocześnie chcielibyśmy Państwa serdecznie przeprosić za niedawne niedogodności związane z chwilowym brakiem płynności w realizacjach znaków nietypowych, który był spowodowany właśnie reorganizacją naszej technologii produkcyjnej.
Od dziś jednak możemy zapewnić, że Państwa zamówienia nietypowe będą realizowane w jeszcze szybszym tempie jednocześnie z doskonałą jakością koloru i trwałością.

Mamy nadzieję, że dzięki tej inwestycji, nasza współpraca będzie jeszcze owocniejsza i otworzy przed nami nowe drogi rozwoju czego sobie i Państwu życzmy.

 

TDC

Nowa drukarka cyfrowa UV- Mimaki JFX200-2513- doskonała jakość!

Zamów newsletter TDC

BĄDŹ NA BIEŻĄCO Z:
Wpisz swój adres e-mail

Administratorem Danych Osobowych jest TDC - TOP DESIGN CHUDZYŃSKI I WSPÓLNICY SPÓŁKA JAWNA z siedzibą przy ul. Oliwskiej 166, 80-209 Chwaszczyno (dalej jako „Spółka”). Administrator powołał Inspektora Ochrony Danych, z którym można się skontaktować poprzez e-mail: lub korespondencyjnie: ul. Oliwska 166, 80-209 Chwaszczyno. Dane osobowe będą przetwarzane w celu: przekazywania informacji handlowych przez Spółkę, dotyczących oferty Spółki z w formie elektronicznej lub telefonicznej (w zależności od wyboru) bądź w celu udostępnienia danych osobowych firmie kurierskiej w zakresie: imię i nazwisko, adres, numer telefonu w celu realizacji i dostarczenia zamówienia, na podstawie zgody, o której mowa w art. 6 ust 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej jako RODO). Dane osobowe mogą być ujawnione pracownikom lub współpracownikom Spółki, jak też podmiotom udzielającym wsparcia Spółce na zasadzie zleconych usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia. Każda osoba posiada prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, jak też prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna, iż przetwarzanie jego danych osobowych narusza przepisy RODO. Podanie danych jest dobrowolne.