Oferta

Łatwa współpraca dzięki kodom EAN - Pobierz aktualizowane codziennie zestawienie produktów TDC

26.02.2024

Kody EAN – uproszczone przyjmowanie dostaw produktów TDC

Kod kreskowy zbudowany jest z równoległych pionowych ciemnych i jasnych pól o określonej szerokości. Za pomocą specjalnych czytników przekształca się go w kod cyfrowy, pozwalający na bezbłędną identyfikację towaru.
Pierwszy kod kreskowy zeskanowano w 1974 r. w USA. Od tego czasu standardy GS1 (globalna organizacja zajmująca się standaryzacją i zagadnieniami dotyczącymi kodów kreskowych) są stosowane m.in. w handlu, ochronie zdrowia, transporcie i logistyce, czy w wojsku.

Co to są kody EAN?

Europejski Kod Towarowy EAN (ang. European Article Number) to rodzina kodów kreskowych, ujednoliconych przez organizację GS1 w 2005 r. Najpopularniejszym kodem kreskowym jest EAN-13, który codziennie odczytywany jest na całym świecie 6 miliardów razy. Pozwala na  identyfikację kraju pochodzenia, producenta i towaru.
Aby uzyskać kod kreskowy należy zostać członkiem systemu GS1. Za uczestnictwo w systemie wnosi się jednorazową opłatę rejestracyjną i opłatę roczną. Prawo do kodowania produktów ma właściciel marki handlowej. Kod wymaga stosunkowo dużej precyzji wydruku, nie może być stosowany na niskiej jakości papierze oraz wymaga odpowiedniej jakości drukarek.

Etykiety EAN na produktach TDC

Wszystkie nasze znaki bezpieczeństwa, w tym fotoluminescencyjne znaki ewakuacyjne, znaki przeciwpożarowe, znaki ostrzegawcze BHP, instrukcje BHP, tablice elektryczne, piktogramy, sprzęt ochrony przeciwpożarowej posiadają naklejki z kodem produktu TDC oraz odpowiedni kod EAN.

Korzyści z oznaczenia produktów TDC etykietami EAN

Dzięki naszemu systemowi kodowania nie musisz do swojego systemu sprzedażowego wprowadzać ręcznie kodów EAN i łączyć z kodami produktów TDC. Przyjmowanie dostaw z naszej firmy jest uproszczone, wystarczy zeskanować kod kreskowy.
Dzięki etykietom EAN znaki bezpieczeństwa zostają wprowadzone automatycznie na stan magazynowy. To znacznie przyspiesza przyjmowanie dostaw z firmy TDC, jak również ogranicza ewentualne błędy, zdarzające się przy ręcznej obsłudze.

Zawsze Bieżąca Oferta TDC – Łatwiejsza Współpraca

Zestawienie kodów EAN aktualizowane jest w co godzinę. Dostępny plik CSV umożliwi Państwu pobranie kompleksowej i aktualnej informacji o bieżącej ofercie, którą w łatwy sposób możesz zaimplementować w swoim systemie sprzedażowym.

Dostosowanie do wymagań przetargów wojskowych

Dzięki kodom, nasze produkty mogą być przedmiotem przetargów dla wojska, oraz innych przetargów ograniczonych wymogiem oznakowania wyrobów kodem kreskowym, zgodnym z Systemem GS1. Tylko dostawcy produktów oznakowanych kodem kreskowym mogą być dostawcami resortu obrony narodowej.
 
Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości dotyczące funkcjonowania naszego systemu kodowania znaków, skontaktuj się z Działem Handlowym TDC. Niezwłocznie odpowiemy na Twoje pytania.

Z poważaniem,
TDC

::POBIERZ AKTUALNE ZESTAWIENIE KODÓW EAN::

Łatwa współpraca dzięki kodom EAN - Pobierz aktualizowane codziennie  zestawienie produktów TDC

Zamów newsletter TDC

BĄDŹ NA BIEŻĄCO Z:
Wpisz swój adres e-mail

Administratorem Danych Osobowych jest TDC-TOP DESIGN CHUDZYŃSCY SPÓŁKA JAWNA z siedzibą przy ul. Oliwskiej 166, 80-209 Chwaszczyno (dalej jako „Spółka”). Administrator powołał Inspektora Ochrony Danych, z którym można się skontaktować poprzez e-mail: lub korespondencyjnie: ul. Oliwska 166, 80-209 Chwaszczyno. Dane osobowe będą przetwarzane w celu: przekazywania informacji handlowych przez Spółkę, dotyczących oferty Spółki z w formie elektronicznej lub telefonicznej (w zależności od wyboru) bądź w celu udostępnienia danych osobowych firmie kurierskiej w zakresie: imię i nazwisko, adres, numer telefonu w celu realizacji i dostarczenia zamówienia, na podstawie zgody, o której mowa w art. 6 ust 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej jako RODO). Dane osobowe mogą być ujawnione pracownikom lub współpracownikom Spółki, jak też podmiotom udzielającym wsparcia Spółce na zasadzie zleconych usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia. Każda osoba posiada prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, jak też prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna, iż przetwarzanie jego danych osobowych narusza przepisy RODO. Podanie danych jest dobrowolne.