Oferta

Dodatkowe 5% rabatu za subskrypcję newslettera!

20.07.2020

Szanowni klienci,

 Zapraszamy serdecznie do zapisania się do naszego newslettera już dziś, dzięki temu będziecie mogli skorzystać z dodatkowego 5% rabatu!

Tylko u nas rabaty łączą się! 

Jeśli masz u nas rabat na produkty katalogowe, doliczymy do niego jednorazowo dodatkowe 5% upustu!

Zapraszamy już dziś do subskrycji.

Nasze newslettery stanowią bardzo ważne źródło informacji o:

  • nowych produktach pojawiających się w naszej ofercie
  • promocjach
  • zmianach w przepisach
  • nowych normach i regulacjach
  • nowych funcjonalnościach na naszej stronie

Gwarantujemy, że nie zaśmiecamy skrzynki niepotrzebnymi informacjami!

Jeśli jesteś juz zapisany do newslettera, nic straconego!

Rabat został przydzielony automatycznie do Twojego loginu*, tym samym przy najbliższym zamówieniu, którę będziesz składał za pośrednictwem naszej platformy sprzedażowej, 5% upust zostanie doliczony.

 *rabat zostaje przypisany do adresów mailowych zapisanych do newslettera, jeśli Twój login jest innym adresem mailowym, należy swój login zapisać do newslettera.

 

W razie dodatkowych pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt z naszych działem handlowym!

TDC

Dodatkowe 5% rabatu za subskrypcję newslettera!

Zamów newsletter TDC

BĄDŹ NA BIEŻĄCO Z:
Wpisz swój adres e-mail

Administratorem Danych Osobowych jest TDC-TOP DESIGN CHUDZYŃSCY SPÓŁKA JAWNA z siedzibą przy ul. Oliwskiej 166, 80-209 Chwaszczyno (dalej jako „Spółka”). Administrator powołał Inspektora Ochrony Danych, z którym można się skontaktować poprzez e-mail: lub korespondencyjnie: ul. Oliwska 166, 80-209 Chwaszczyno. Dane osobowe będą przetwarzane w celu: przekazywania informacji handlowych przez Spółkę, dotyczących oferty Spółki z w formie elektronicznej lub telefonicznej (w zależności od wyboru) bądź w celu udostępnienia danych osobowych firmie kurierskiej w zakresie: imię i nazwisko, adres, numer telefonu w celu realizacji i dostarczenia zamówienia, na podstawie zgody, o której mowa w art. 6 ust 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej jako RODO). Dane osobowe mogą być ujawnione pracownikom lub współpracownikom Spółki, jak też podmiotom udzielającym wsparcia Spółce na zasadzie zleconych usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia. Każda osoba posiada prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, jak też prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna, iż przetwarzanie jego danych osobowych narusza przepisy RODO. Podanie danych jest dobrowolne.