Jak odpowiednio zabezpieczyć ryzykowne miejsca na terenie hali, magazynu, placówek oświaty i na drogach ewakuacyjnych? Odpowiedzią jest zaopatrzenie przestrzeni w profile ostrzegawczo-ochronne od TDC! Dziś opowiemy Wam, dlaczego są one niezbędnym elementem, ponieważ pozwalają zapewnić pracownikom czy osobom trzecim odpowiednią ochronę poprzez zabezpieczenie ostrych krawędzi.

Profile ochronne – odpowiednia ochrona przed wypadkiem

Czym są te elementy? To produkowane przez naszą firmę specjalne pianki, które w sytuacji wystąpienia ewentualnego wypadku zabezpieczają szczególnie niebezpieczne dla życia i zdrowia elementy, takie jak:

  • krawędzie,
  • niskie stropy,
  • występy,
  • narożniki ścian,
  • nisko przebiegające rury,
  • ostre kanty regałów,
  • wystające elementy przy maszynach itp.

Oczywiście chronią one pracowników i osoby trzecie także przy wykonywaniu codziennych obowiązków na hali, magazynie czy w ośrodku zdrowia, oświaty.

Ich szczególnym zadaniem staje się oznaczenie miejsc, które mogą stanowić zagrożenie w momencie upadku na nie lub potknięcia się człowieka, a nawet najechania przez maszynę.

Fotoluminescencyjne profile ochronne – specjalność TDC!

Elastyczne profile ochronne i ostrzegawcze każdego dnia przyczyniają się do poprawienia bezpieczeństwa w miejscach pracy, takich jak hale, a także magazyny czy ośrodki oświaty. Poprawiają widoczność elementów niebezpiecznych oraz – w sytuacji zagrożenia – pochłaniają energię powstałą podczas zderzenia.

Niekwestionowaną zaletą naszych produktów jest wariant profili fotoluminescencyjnych. Umożliwiają one zarówno ochronę, jak i ostrzeżenie w hali, magazynie czy wyznaczonej placówce – nawet po zaniku światła.

Profile TDC to gwarancja wykorzystania produktów o najlepszej możliwej jakości. Dodatkowo nasze propozycje zapewniają także sygnalizację także przy braku oświetlenia (np. w trakcie awarii zasilania). Dlatego warto jest powierzyć zabezpieczenie przestrzeni właśnie naszym produktom!

Więcej informacji na temat asortymentu sklepu otrzymacie kontaktując się z nami:

https://www.znaki-tdc.com/kontakt.html.

Udostępnij: