Oferta

Zmiana cen znaków budowlanych- grupa OA

22.06.2021

Szanowni Kontrahenci,

 

Z przykrością musimy Państwa poinformować, o zbliżającej się podwyżce na znaki budowlane czyli całą grupę OA. Pomimo najszczerszych chęci nie jesteśmy w stanie zamortyzować zbliżającej się niemal 40% podwyżki cen na płytę, z której wykonywane są znaki budowlane. Tym samym zostaliśmy zmuszeni do dokonania podwyżki tych produktów, jednak nie o 40% a o 25%, co mamy nadzieję, że uznają Państwo za satysfakcjonujący kompromis.


Chcąc utrzymać najwyższą jakość naszych produktów oraz terminowość realizacji zamówień, co jest naszym priorytetem w obsłudze Państwa zamówień, niestety nie jesteśmy w stanie pozostać przy obecnych cenach znaków budowlanych, a podwyżka o 25% pozwoli nam na połączenie utrzymania dotychczasowej wysokiej jakości z naprawdę niewygórowaną marżą, która da nam możliwość płynnego realizowania zamówień.


Proszę nam wierzyć, że w świetle poniższego pisma otrzymanego od jednego z naszych dostawców oraz innych, które systematycznie otrzymujemy, nie mamy innego wyjścia i długo wstrzymywaliśmy z tą decyzją, jednak dotarliśmy do punktu, w którym podwyżka ta jest już nieunikniona.

Podwyżka wchodzi w życie z dniem 1.07.2021.

Wszelkie zamówienia złożone wcześniej, będą oczywiście realizowane zgodnie ze starym cennikiem.

TDC

Zmiana cen znaków budowlanych- grupa OA

Zamów newsletter TDC

BĄDŹ NA BIEŻĄCO Z:
Wpisz swój adres e-mail

Administratorem Danych Osobowych jest TDC - TOP DESIGN CHUDZYŃSKI I WSPÓLNICY SPÓŁKA JAWNA z siedzibą przy ul. Oliwskiej 166, 80-209 Chwaszczyno (dalej jako „Spółka”). Administrator powołał Inspektora Ochrony Danych, z którym można się skontaktować poprzez e-mail: lub korespondencyjnie: ul. Oliwska 166, 80-209 Chwaszczyno. Dane osobowe będą przetwarzane w celu: przekazywania informacji handlowych przez Spółkę, dotyczących oferty Spółki z w formie elektronicznej lub telefonicznej (w zależności od wyboru) bądź w celu udostępnienia danych osobowych firmie kurierskiej w zakresie: imię i nazwisko, adres, numer telefonu w celu realizacji i dostarczenia zamówienia, na podstawie zgody, o której mowa w art. 6 ust 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej jako RODO). Dane osobowe mogą być ujawnione pracownikom lub współpracownikom Spółki, jak też podmiotom udzielającym wsparcia Spółce na zasadzie zleconych usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia. Każda osoba posiada prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, jak też prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna, iż przetwarzanie jego danych osobowych narusza przepisy RODO. Podanie danych jest dobrowolne.