Oferta

Koronawirus - Ważne informacje dotyczące działania TDC

15.03.2020

Szanowni Państwo,
 
W związku z rozwojem epidemii COVID-19 firma TDC informuje o podjęciu wszelkich działań profilaktycznych oraz wdrożeniu stosownych procedur mających na celu ograniczenie ryzyka rozprzestrzeniania się wirusa. Nasze  siedziba została dostosowana do obecnych uwarunkowań w zakresie zarówno organizacji pracy, jak i wzmożonych procedur związanych z bieżącą dezynfekcją oraz ograniczaniem wszelkich kontaktów zewnętrznych.

W tym celu postanowiliśmy podjąć niełatwą decyzję o ograniczeniu kontaktów klientów bezpośrednio z naszym działem handlowym. Do odwołania.  Zarówno realizacja zamówień składanych do nas za pośrednictwem sklepu internetowego, jak i wysyłka wyrobów kurierem działa u nas jak dotychczas !

Jak wygląda zalecana współpraca z TDC w obecnej sytuacji

• Prosimy kierować zamówienia do nas za pomocą sklepu internetowego www.znaki-tdc.com
• Wszelkie informacji dotyczące cen wyrobów, dostępności towaru, terminów realizacji dostępne są w naszym systemie
• Nie posiadasz konta w naszym sklepie – zarejstruj się – wszelkie informacje Twoich warunków współpracy dostępne będą w zakładce Twoje konto. - nawet jeśli nigdy nie korzystałeś z tego kanału.
• Masz problemy / pytania dotyczące założenia konta napisz do nas na czacie dostępnym na www.znaki-tdc.com, mailem: tdc1@znaki-tdc.com  lub zadzwoń 601 59 44 44; 58 552 84 04
• W sprawach pilnych sprawach handlowych prosimy o kontakt telefoniczny z infolinią 601 59 44 44;  58 552 84 04
• Odbiory osobiste – są wstrzymane do odwołania – masz zamówiony towar i nie wiesz jak go odebrać – skontaktuj się z nami 601 59 44 44; 58 552 84 04
 
• Wyrozumiałość:
Prosimy o wyrozumiałość – mając na uwadze iż nasz Dział Handlowy pracuje w okrojonym składzie – prosimy w miarę możliwości korzystać ze zautomatyzowanych kanałów komunikacji takich jak czat i mail. Prosimy zważyć na to iż większość odpowiedzi znajdą Państwo zaglądając do zakładki Twoje Konto, oraz śledząc powiadomienia mailowe.

• Zaufaj nam
Klient zawsze jest i był dla nas najważniejszy.
Bądź pewien iż zamówienie złożone do nas za pośrednictwem sklepu internetowego, lub mailem na pewno do nas trafiło – otrzymasz stosowne powiadomienie drogą mailową – zachęcamy aby czujniej przyglądać się powiadomieniom z naszej firmy

• Newsletter – bądź na bieżąco
Mając na względzie dobro naszej współpracy – wszelkie informacje o zmianach stanu pracy naszej firmy, oraz wszelkie inne ważne informacje będą wysyłane do Państwa za pomocą newslettera – tym z Państwa, którzy nie zapisali się jeszcze zalecamy zrobić to.
 
Zapewniamy Państwa, że wprowadzone zmiany i rygory na dziś nie wpływają na ciągłość obsługi procesów oraz bieżące realizowanie zamówień naszych Klientów. Wszelkie zmiany i zalecenia, których dotyczy niniejszy komunikat mają charakter czasowy i mają na celu zmniejszenie ryzyka rozprzestrzeniania się epidemii COVID-19.

Koronawirus - Ważne informacje dotyczące działania TDC

Zamów newsletter TDC

BĄDŹ NA BIEŻĄCO Z:
Wpisz swój adres e-mail

Administratorem Danych Osobowych jest TDC - TOP DESIGN CHUDZYŃSKI I WSPÓLNICY SPÓŁKA JAWNA z siedzibą przy ul. Oliwskiej 166, 80-209 Chwaszczyno (dalej jako „Spółka”). Administrator powołał Inspektora Ochrony Danych, z którym można się skontaktować poprzez e-mail: lub korespondencyjnie: ul. Oliwska 166, 80-209 Chwaszczyno. Dane osobowe będą przetwarzane w celu: przekazywania informacji handlowych przez Spółkę, dotyczących oferty Spółki z w formie elektronicznej lub telefonicznej (w zależności od wyboru) bądź w celu udostępnienia danych osobowych firmie kurierskiej w zakresie: imię i nazwisko, adres, numer telefonu w celu realizacji i dostarczenia zamówienia, na podstawie zgody, o której mowa w art. 6 ust 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej jako RODO). Dane osobowe mogą być ujawnione pracownikom lub współpracownikom Spółki, jak też podmiotom udzielającym wsparcia Spółce na zasadzie zleconych usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia. Każda osoba posiada prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, jak też prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna, iż przetwarzanie jego danych osobowych narusza przepisy RODO. Podanie danych jest dobrowolne.