Oferta

Kompendium ochrony życia i zdrowia- Akcesoria BHP i oznakowanie obiektów

07.04.2020

Szanowni Państwo,

 W związku z bieżącymi wydarzeniami oraz coraz większymi obostrzeniami, chcemy przypomnieć Wam o tym, jak ważna jest codzienna higiena oraz zachowanie odpowiedniej odległości.

Mamy nadzieję, że znaki, które produkujemy oraz nowe produkty wprowadzone do naszej oferty tj. stojące osłony odgradzające z plexi oraz żele antybakteryjne, przyczynią się do ograniczenia rozprzestrzeniania się wirusa.

Przypominamy również, że mamy duży wybór taśm podłogowych oraz odgradzających, które są nieodzownym elementem w przypadku wprowadzania ograniczeń minimalnych odległości oraz miejsc, do których nie powinno być dostępu dla nieupoważnionych.
 
 
TDC

Kompendium ochrony życia i zdrowia- Akcesoria BHP i oznakowanie obiektów

Zamów newsletter TDC

BĄDŹ NA BIEŻĄCO Z:
Wpisz swój adres e-mail

Administratorem Danych Osobowych jest TDC - TOP DESIGN CHUDZYŃSKI I WSPÓLNICY SPÓŁKA JAWNA z siedzibą przy ul. Oliwskiej 166, 80-209 Chwaszczyno (dalej jako „Spółka”). Administrator powołał Inspektora Ochrony Danych, z którym można się skontaktować poprzez e-mail: lub korespondencyjnie: ul. Oliwska 166, 80-209 Chwaszczyno. Dane osobowe będą przetwarzane w celu: przekazywania informacji handlowych przez Spółkę, dotyczących oferty Spółki z w formie elektronicznej lub telefonicznej (w zależności od wyboru) bądź w celu udostępnienia danych osobowych firmie kurierskiej w zakresie: imię i nazwisko, adres, numer telefonu w celu realizacji i dostarczenia zamówienia, na podstawie zgody, o której mowa w art. 6 ust 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej jako RODO). Dane osobowe mogą być ujawnione pracownikom lub współpracownikom Spółki, jak też podmiotom udzielającym wsparcia Spółce na zasadzie zleconych usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia. Każda osoba posiada prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, jak też prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna, iż przetwarzanie jego danych osobowych narusza przepisy RODO. Podanie danych jest dobrowolne.