Oferta

Higiena przede wszystkim! Jak zmniejszyć zagrożenie zarażenia Koronowirusem?

06.03.2020

Szanowni Państwo,

W związku z bieżącymi wydarzeniami, chcemy przypomnieć o tym, jak ważna jest codzienna higiena - zwłaszcza prawidłowe mycie i dezynfekcja rąk.

Mamy nadzieję, że znaki, które produkujemy przyczyniają się do zwiększania świadomości społeczeństwa w tej kwestii.

Jeśli chcą się Państwo dowiedzieć czegoś więcej na temat Koronowirusa oraz proponowanych przez nas oznakowań pomagających uchronić się przed nim, zapraszamy serdecznie 

na naszego bloga

Tutaj znajdą Panstwo wiele informacji na temat objawów chorobowych jak również zasad, które pomogą ograniczyć niebezpieczeństwo zarażenia się i rozprzestrzeniania tego groźnego wirusa.

Przedstawiamy Państwu tylko fakty i dane pochodzące z wiarygodnych źródeł, ponieważ uważamy, że rzetelna informacja w tak ważnej sprawie to podstawa!

Pamiętajmy, odpowiednie działania prewencyjne takie jak mycie i dezynfekcja rąk to najlepszą co możemy na ten moment robić - aby te działania miały charakter powszechny i intuicyjny należy poprzeć to WYRAŹNĄ INFORMACJĄ WIZUALNĄ.

Z poważaniem 
TDC

 

Higiena przede wszystkim! Jak zmniejszyć zagrożenie zarażenia Koronowirusem?

Zamów newsletter TDC

BĄDŹ NA BIEŻĄCO Z:
Wpisz swój adres e-mail

Administratorem Danych Osobowych jest TDC - TOP DESIGN CHUDZYŃSKI I WSPÓLNICY SPÓŁKA JAWNA z siedzibą przy ul. Oliwskiej 166, 80-209 Chwaszczyno (dalej jako „Spółka”). Administrator powołał Inspektora Ochrony Danych, z którym można się skontaktować poprzez e-mail: lub korespondencyjnie: ul. Oliwska 166, 80-209 Chwaszczyno. Dane osobowe będą przetwarzane w celu: przekazywania informacji handlowych przez Spółkę, dotyczących oferty Spółki z w formie elektronicznej lub telefonicznej (w zależności od wyboru) bądź w celu udostępnienia danych osobowych firmie kurierskiej w zakresie: imię i nazwisko, adres, numer telefonu w celu realizacji i dostarczenia zamówienia, na podstawie zgody, o której mowa w art. 6 ust 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej jako RODO). Dane osobowe mogą być ujawnione pracownikom lub współpracownikom Spółki, jak też podmiotom udzielającym wsparcia Spółce na zasadzie zleconych usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia. Każda osoba posiada prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, jak też prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna, iż przetwarzanie jego danych osobowych narusza przepisy RODO. Podanie danych jest dobrowolne.