Oferta

23.02.2022- Zmiana cen!

19.01.2022

Szanowni Państwo,

 

 Z uwagi na wzrost cen surowców i komponentów potrzebnych w procesie produkcyjnym, idącym w parze ze wzrostem kosztów produkcji, które wiążą się ze znaczącym wzrostem cen energii i gazu stajemy przed koniecznością zmiany aktualnych warunków handlowych.

Aby podołać wyzwaniom z którymi mierzymy się wszyscy od kilkunastu miesięcy, przy utrzymaniu najwyższej jakości oraz możliwości rozwoju, jesteśmy zmuszeni do podjęcia niezwykle trudnej, ale jedynej właściwej decyzji o podwyżce cen dla Państwa.

W związku z powyższym od dnia 23.02.2022 jesteśmy zmuszeni do podniesienia cen na cały nasz asortyment.

Mamy nadzieję, że spotkamy się z Państwa zrozumieniem co pozwoli na naszą dalszą owocną współpracę.

 

O wszelkich zmianach będziemy informować Państwa na bieżąco. Na chwilę obecną ceny pozostają bez zmian oraz wszelkie zamówienia dokonane przed zmianą będą realizowane zgodnie z obecnie panującym cennikiem.

 

W związku z powyższym, zachęcamy Państwa do dokonywania wzmożonych zakupów jeszcze w starych cenach. 

 

TDC

23.02.2022- Zmiana cen!

Zamów newsletter TDC

BĄDŹ NA BIEŻĄCO Z:
Wpisz swój adres e-mail

Administratorem Danych Osobowych jest TDC - TOP DESIGN CHUDZYŃSKI I WSPÓLNICY SPÓŁKA JAWNA z siedzibą przy ul. Oliwskiej 166, 80-209 Chwaszczyno (dalej jako „Spółka”). Administrator powołał Inspektora Ochrony Danych, z którym można się skontaktować poprzez e-mail: lub korespondencyjnie: ul. Oliwska 166, 80-209 Chwaszczyno. Dane osobowe będą przetwarzane w celu: przekazywania informacji handlowych przez Spółkę, dotyczących oferty Spółki z w formie elektronicznej lub telefonicznej (w zależności od wyboru) bądź w celu udostępnienia danych osobowych firmie kurierskiej w zakresie: imię i nazwisko, adres, numer telefonu w celu realizacji i dostarczenia zamówienia, na podstawie zgody, o której mowa w art. 6 ust 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej jako RODO). Dane osobowe mogą być ujawnione pracownikom lub współpracownikom Spółki, jak też podmiotom udzielającym wsparcia Spółce na zasadzie zleconych usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia. Każda osoba posiada prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, jak też prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna, iż przetwarzanie jego danych osobowych narusza przepisy RODO. Podanie danych jest dobrowolne.